Kim jestem?

Mam na imię Kinga, mam 11 lat, razem z mamą mieszkamy we Wrześni. To znaczy mieszkałyśmy razem, dopóki moja mama nie zapadła w śpiączkę. Ale to nie jest zwykły sen. Żeby moja mama Gosia się obudziła, potrzebujemy pieniędzy. Zbieramy 100 tysięcy złotych na terapię. W mojej skarbonce jest 124 złote i 15 groszy. Resztę musimy zebrać razem, liczy się naprawdę każdy grosz. Obudź ze mną moją mamę.

>>> Wpłać ile możesz na zbiórkę mojej Mamy w SiePomaga <<<

To ja:

kinga żuczek

a to ja z Mamą:

Gosia i Kinga Żuczek

Lubię sport, taniec i szkołę. Moi nauczyciele mówią, że bardzo dobrze się uczę. Zbieram pieniądze na leczenie i obudzenie mojej mamy. Sama nigdy nie uzbieram 100 tysięcy złotych, a tyle potrzebuję, by mama wróciła.
Proszę każdą osobę, która to czyta, żeby wpłaciła nawet najmniejszą kwotę na konto zbiórki dla mojej mamy Gosi. Wiem, że ten rok jest bardzo trudny dla każdego i że zaraz będą Święta. Ale obiecałam sobie, że w przyszłym roku pójdę z mamą do parku – to nasze ulubione miejsce we Wrześni. Obiecałam sobie też, że nie zostawię mojej mamy.

>>> Wpłać ile możesz na zbiórkę mojej Mamy w SiePomaga <<<

CO SIĘ STAŁO MOJEJ MAMIE?

Na samym początku lata 2020 moja mama zapadła w śpiączkę. Jej mózg został zaatakowany przez groźnego wirusa, lekarze powiedzieli że to wirusowe zapalenie mózgu wywołane opryszczką, chociaż ja na to zawsze mówiłam „zimno”.
Taka mała ranka na ustach spowodowała, że moja mama ciężko się rozchorowała. Chyba mamy pecha, bo na wirusowe zapalenie mózgu przez opryszczkę zapada tylko kilka procent ludzi na świecie.
Od tego czasu moja mama jest w śpiączce. Nie może mnie przytulić, nie może zrobić ze mną lekcji.
Jest mi bardzo trudno, ale nigdy się nie poddam. Lekarze mówią, że ze śpiączki można się obudzić a moja mama jest dzielna i silna. Ostatnio udało się jej poruszyć dłonią i unieść kołdrę w szpitalu.

To ja z Mamą w szkole:

To Mama, ja robiłam zdjęcie:

A to Mama w szpitalu

Zbiórka prowadzona jest przez portal Siepomaga.pl – wiem, że pracują tam uczciwi ludzie, którzy pomagają bardzo ciężko chorym ludziom. Zbieramy aż 100 tysięcy złotych. To ogromna kwota, ale wiem, że we Wrześni mieszkają najlepsi ludzie w Polsce i uzbieramy tę kwotę. Tylko proszę, pomóż mi. Za każdy, nawet najmniejszy grosz, dziękuję. Bardzo tęsknię za mamą.
Więcej o tym, co zdarzyło się mojej mamie przeczytasz tutaj: Zbiórka mojej Mamy w SiePomaga

JAK MOŻESZ NAM POMÓC?

  1. Możesz wpłacić dowolną kwotę na zbiórkę mojej Mamy w SiePomaga
  2. Biorąc udział w licytacjach prowadzonych na Facebooku: Obudźmy Gosię – licytacje dla Małgorzaty Żuczek – https://www.facebook.com/groups/792106208183331
  3. Wpłacając pieniądze na konto w fundacji VOTUM: 32 1500 1067 1210 6008 3182 0000 z dopiskiem: dla Małgorzaty Żuczek. Tu więcej informacji: https://fundacjavotum.pl/podopieczni/malgorzata-zuczek/
  4. Wstawiając puszkę. Instytucje, które chciałyby wystawić u siebie puszkę mogą kontaktować się z redakcją „Wiadomości Wrzesińskich” – tel. 608 553 179

CAŁA WRZEŚNIA BUDZI GOSIĘ – RAZEM SIĘ NAM UDA!

>>> Wpłać ile możesz na zbiórkę mojej Mamy w SiePomaga <<<

Ostatnie wiadomości

Walentynkowa akcja dla Gosi Żuczek

Wylicytuj życzenia na łamach „WW” Więcej informacji tutaj: https://wrzesnia.info.pl/artykul/walentynkowa-akcja-dla-gosi-zuczek-wylicytuj-zyczenia-na-lamach-wiadomosci-wrzesinskich